Home » اطلاعات مهم و ضروری درباره بهترین سایت برای دانلود کتاب

اطلاعات مهم و ضروری درباره بهترین سایت برای دانلود کتاب

تعریف اجمالی از سایت برای دانلود کتاب

همانطور که می دانید در سراسر فضا های مجازی یا اینترنت، سایت هایی وجود دارد که مخاطبان و کاربران می توانند کتاب های موردنظر خود را به صورت پی دی اف از سایت های گوگل به راحتی دانلود کنند. همچنین خیلی از نویسندگان برای اینکه مخاطبان دسترسی آسان به کتاب ها داشته باشند، آن ها را در بهترین سایت برای دانلود کتاب در اختیار کاربران قرار می دهند و آن ها می توانند به راحتی کتاب های موردنظر خود را به صورت پی دی اف در گوشی های هوشمند یا لپ تاب های خود، ثبت و ذخیره کنند.

از طرفی در نظر داشته باشید که این کتاب ها در اغلب سایت ها به صورت پولی بوده ولی سایت هایی وجود دارد که اغلب کتاب ها را به صورت رایگان و با کیفیت در اختیار کاربران قرار می دهند.

در حالت کلی اگر قصد دارید هر نوع کتاب را به صورت پی دی اف در گوشی های خود داشته باشید، توصیه می کنیم حتماً با چند تا از بهترین سایت برای دانلود کتاب، آشنا شوید تا در کم ترین زمان ممکن و بدون پرداخت هیچ پولی، کتاب موردنظر خود را طبق قانون نامه های خاص به راحتی دانلود کنید.

تعریفی مختصر و مفید از سایت های مختلف برای دانلود کتاب

با چند تا از بهترین سایت دانلود کتاب آشنا شوید

در ادامه این بحث قصد داریم چند تا از بهترین سایت برای دانلود کتاب را برای کاربران و مخاطبان بازگو کنیم تا با خیال راحت بتوانند در کم ترین زمان ممکن کتاب موردنظر خود را به صورت پی دی اف و با خوانایی بیش تر، در گوشی های هوشمند یا کامیپوتر های خود داشته باشند.

برای کسب اطلاعات از چند نوع از بهترین سایت برای دانلود کتاب، با ما همراه باشید.

بهترین سایت برای دانلود کتاب

نقد و برسی سایت Many Book | از 10 چند

کاربرانی که قصد دارند زبان لاتین یا همان انگلیسی را به صورت کاملاً حرفه ایی یاد بگیرند، توصیه می شود با مراجعه به سایت Many Book، یک کتاب انگلیسی با آموزش های حرفه ایی را دانلود کنند. در نظر داشته باشید که Many book جزو بهترین سایت برای دانلود کتاب های انگلیسی محسوب می شود که اغلب استادها و معلمان باتجربه زبان های خارجی، کتاب هایی که آموزش های آن کاملاً درست و استاندارد است را در این سایت، در اختیار مخاطبان و دانش آموزان قرار می دهند. از طرفی علاقمندان به زبان انگلیسی می توانند به صورت پی دی اف یا ورد، کتاب موردنظر خود را از سایت Many BooK، که جزو بهترین سایت برای دانلود کتاب در سراسر ایران شناخته می شود، در گوشی های خود ثبت و ذخیره کنند.

9.5 شگفت انگيز

نقد و برسی سایت Oapen | از 10 چند

در این سایت نیز کتاب هایی وجود دارد که دانشجویان می توانند کتاب های درسی خود را به صورت کاملاً رایگان در اختیار داشته باشند. البته در نظر داشته باشید که سایت Oapen یک سایت آلمانی بوده و تنها برای دانشجویانی که رشته های انسانی را می خوانند، مناسب است یعنی کتاب های علوم تجربی یا فنی و ریاضی در این سایت وجود ندارد. در حالت کلی این سایت به دلیل داشتن دسترسی آسان در کشورهای اروپایی، جزو بهترین سایت برای دانلود کتاب شناخته شده است.

9 شگفت انگيز

نقد و برسی سایت ketabrah.ir | از 10 چند

در نظر داشته باشید، کتاب هایی که در اغلب اپلیکیشن ها به صورت پولی در اختیار مخاطبان قرار داده شده است، در این سایت به صورت کاملاً رایگان توسط استادها و نویسندگان باتجربه بارگذاری شده که کاربران بتوانند کتاب های موردنظر خود را به صورت رایگان ثبت و ذخیره کنند. پس سایت Ketabrah.ir، جزو بهترین سایت برای دانلود کتاب در سراسر ایران شناخته می شود که کتاب ها به صورت منظم و دسته بندی شده در منوی سایت قرار داده شده ‌اند تا مخاطبان بدون سردرگمی کتاب های خود را پیدا کرده و دانلود کنند.

9 شگفت انگيز

نقد و برسی سایت PDFBooksWorld | از 10 چند

اگر به دنبال کتاب های علمی، ستاره شناسی، نجومی، تخیلی، داستانی و رمانی هستید، توصیه می شود حتما به سایت PDFBooksWord یه سر بزنید زیرا این سایت کتاب های خود را با کیفیت بالا و به صورت پی دی اف شده، در اختیار کاربران و علاقمندان به کتاب قرار می دهد و این ویژگی باعث شد این نوع سایت را جزو بهترین سایت برای دانلود کتاب های علمی، تخیلی و.. بشناسند. البته اندازه و سایز هر صفحه از هر کتاب در پی دی اف طراحی شده، با رعایت کامل استاندارد بوده که کاربران بتوانند با وضوح عالی کتاب موردنظر خود را مطالعه فرمایند.

8.9 عالی

نقد و برسی سایت Ketabesabz.com | از 10 چند

اگر دانش آموز یا دانشجویی کتاب موردنظر خود را از سراسر فروشگاه و مغازه های معتبر شهر خود پیدا نکرده باشد، آن ها می توانند به راحتی در کم ترین زمان، هر کتابی که استاد یا معلم خود به آن ها معرفی کرده است را در سایت Ketabesabz.com پیدا کنند. پس ضروری است که همه دانش آموزان و دانشجویان این سایت را به یاد داشته باشند. پس در حالت کلی کتاب سبز، جزو بهترین سایت برای دانلود کتاب های آموزشی و درسی است. همچنین با مراجعه به این سایت می توانید تمام آموزش های لازم درباره هر درس را به صورت صوتی و بدون پرداخت هیچ پولی، به راحتی دانلود کنید.

8.9 عالی

نقد و برسی سایت LibriVox | از 10 چند

اغلب افرادی که نابینا هستند علاقه زیادی به خواندن کتاب های علمی یا تخیلی دارند ولی به دلیل داشتن بیماری، نمی توانند کتابی را بخوانند زیرا توانایی خواندن هر نوع کتابی را ندارند و این باعث شد اغلب افراد یک سایتی را طراحی کنند که به صورت صوتی، کتاب موردنظر در اختیار این نوع افراد قرار بگیرد. سایت LibriVox، جزو بهترین سایت برای دانلود کتاب های مختلف برای افراد کم بینا یا نابینا محسوب می شود که به صورت صوتی می توانند کتاب های خود را دانلود کنند.

8.8 عالی

نقد و برسی سایت Book see.Org | از 10 چند

در این سایت کتاب هایی که دانشجویان برای ارائه دادن پایان نامه های خود لازم دارند، بارگذاری شده است که حدود 2.5 میلیون کتاب از هر موضوع وجود دارد. سایت Booksee.Org به دلیل داشتن قابلیت دسترسی آسان به هر کتاب دانشگاهی، آن را جزو بهترین سایت برای دانلود کتاب در سراسر ایران معرفی کرده‌ است. از طرفی در نظر داشته باشید که این سایت کتاب های خود را طوری دسته بندی کرده ‌اند که کاربران بتوانند برای هر دسکتاپ کامپیوتر یا لپ تاب های خود آن را بدون هیچ مشکلی به راحتی دانلود کنند.

8.5 عالی

نقد و برسی سایت Adine Book.ir | از 10 چند

اگر قصد داریک کتاب روانشناسی، تاریخی، ادبیاتی، سیاسی و فرهنگی در گوشی همراه یا لپ تاب خود به صورت پی دی اف داشته باشید، توصیه می کنیم به سایت آدینه بوک مراجعه فرمایید تا هر کتابی از این موضوعاتی که گفته شد را به صورت رایگان دانلود کنید. از طرفی بهترین سایت برای دانلود کتاب در هر زمینه و رشته ‌ایی، سایت آدینه بوک است زیرا کتاب ها در این سایت به صورت کاملاً دسته بندی شده و منظم در اختیار کاربران قرار داده می شود و همچنین می توانید از ناشر هر کتاب درخواست کنید که به صورت رایگان نسخه ایی از کتاب را از سایت آدینه بوک که جزو بهترین سایت برای دانلود کتاب است، را برای شما ارسال کنند.

8.4 عالی

نقد و برسی سایت Open library | از 10 چند

سایت open library، جزو بهترین سایت برای دانلود کتاب در بین افراد است. در ایران افرادی هستند که علاقه زیادی به خواندن کتاب های خارجی دارند ولی در اغلب فروشگاه یا مغازه های ایران کتاب های خارجی موردنظر آن ها به فروش نمی رسد. بدین منظور نویسندگان یا افراد باتجربه، کتاب های خارجی را در سایت Open library بارگذاری کرده ‌اند تا علاقمندان به این کتاب ها، به صورت رایگان و پی دی اف شده در گوشی یا لپ تاب های خود داشته باشند. البته این سایت در کنار رمان و کتاب های علمی خارجی، کتاب های آموزشی نیز دارد که این ویژگی باعث شد سایت Open library جزو بهترین سایت برای دانلود کتاب های خارجی در سراسر ایران شناخته شود.

8.1 عالی
  • 1
  • 2

جمع بندی نهایی

ما در این مقاله سعی کردیم تمام اطلاعات مربوط به بهترین سایت برای دانلود کتاب را به مخاطبان و علاقمندان، مطرح کنیم در کنار آن، چند نمونه از بهترین سایت برای دانلود کتاب را نیز برای شما بازگو کردیم.

در حالت کلی، سایت هایی که برای بهبود دادن زبان انگلیسی لازم دارید یا سایت هایی که تنها کتاب های تاریخی، تخیلی یا داستان های کوتاه داشته باشند، را نیز در این مقاله برای شما معرفی کردیم. البته در نظر داشته باشید که سایت های خارجی نیز کتاب هایی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند تا با خیال راحت و بدون پرداخت هیچ پولی، آن ها را مطالعه فرمایید.

Have your say!

0 0

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

فراموشی رمز عبور

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

رفتن به نوار ابزار