Home » بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

اگر کسب و کار اینستاگرامی دارید و به دنبال توسعه تجارت آنلاین خود هستید ، احتمالا با یک مشکل خیلی جدی مواجهه شده اید و این مشکل مشکلی نیست جز افزایش فالوور اینستاگرام ! برای اینکه بتوانید بهترین استراتژی برای پیشرفت در شبکه های اجتماعی را دنبال کنید باید از مزایا و معایب استراتژی های مختلف و همچنین بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام مطلع باشید که در ادامه این مطلب به صورت کامل به آن خواهیم پرداخت.

چرا برای افزایش فالوور اینستاگرام باید استراتژی خاصی داشته باشیم ؟

اگر این سوال را در سال های اولیه راه اندازی اینستاگرام می پرسیدید ، احتمالا نیازی به استراتژی خاصی برای افزایش مخاطبان و دنبال کنندگان خود نداشتید و می توانستید با روش های مرسوم تولید محتوا ، فالوورهای خود را افزایش دهید.

اما امروزه از آنجایی که تعداد کسب و کارهایی که در اینستاگرام در انواع حوزه های کاری مشغول به فعالیت هستند ، بسیار بیشتر از حد تصور شده است آغاز فعالیت در این شبکه اجتماعی برای بسیاری از برندها و کسب و کارهای نوپا کاری سخت و چالش برانگیز خواهد بود چرا که معمولا صاحبان کسب و کارها شخصا اقدام به ساخت پیج های مختلف و فعالیت در اینستاگرام می کنند و بسیاری هم از استراتژی های مختلف شبکه های اجتماعی و یا دیجیتال مارکتینگ اطلاعی ندارند !

به این ترتیب اگر استراتژی خاصی برای افزایش فالوور اینستاگرام خود نداشته باشید ، شانس موفقیت و دیده شدن کسب و کار شما در این پلتفرم به طرز قابل توجهی کاهش خواهد یافت و طبیعتا با استراتژی معین و مطمئن می توانید کسب و کار خود را به برند تبدیل کنید.

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

دانستن انواع روش های افزایش مخاطب و دنبال کنندگان در اینستاگرام می تواند به شما در انتخاب بهترین روش کارآمد اختصاصی برای پیج شما کمک کند. معمولا ترکیب این روش ها می تواند بهترین نتیجه را برای پیج اینستاگرامی شما به دنبال داشته باشد و نظر الگوریتم های اینستاگرام را به خود جلب کند.

خرید فالوور از بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

معمولا اولین روشی که به ذهن صاحبان کسب و کارها برای افزایش تعداد فالوورهای اینستاگرام می رسد ، روش خرید فالوور اینستاگرام می باشد. اگر تجربه خرید فالوور اینستاگرام از بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام را داشته باشید ، از مزایای آن بهره مند شده اید چرا که طبیعتا بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام برای شما فالوورهای واقعی را به همراه خواهد داشت و این فالوورهای واقعی می توانند پست های شما را لایک کرده و یا کامنت های مختلف برای پست های شما بنویسند که می تواند همزمان با افزایش تعداد فالوورها ، افزایش نرخ درگیری پیج اینستاگرام را هم برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد.

افزایش بازدیدها

تا قبل از اضافه شدن ویژگی IGTV ، بازدیدها برای الگوریتم اینستاگرام اهمیت چندانی نداشت اما این ویژگی باعث شد تا تعداد بازدیدها هم به یکی از عوامل تعیین کننده برای الگوریتم اینستاگرام تلقی شود. به این ترتیب خرید فالوور از بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام می تواند باعث افزایش بازدیدهای پست های شما شود و شانس پست برای دیده شدن در اکسپلور را افزایش دهد.

افزایش لایک

اولین معیاری که برای رتبه بندی پست های پیج های مختلف اینستاگرام در نظر گرفته شد ، تعداد لایک ها بود که رفته رفته اهمیت این موضوع بیشتر هم شد. معمولا الگوریتم اینستاگرام زمانی که متوجه لایک کردن کاربران می شود ، محتوای پست را مورد بررسی قرار می دهد و با استخراج اطلاعات ، در آینده پست های مشابه را برای کاربران در نظر می گیرد. به این ترتیب اگر تعداد لایک های پست های شما به اندازه قابل توجهی باشد قطعا این موضوع مورد توجه الگوریتم اینستاگرام قرار خواهد گرفت.

افزایش تعداد کامنت

تعداد نظرات و یا کامنت ها یکی از مهمترین معیارهای انواع شبکه های اجتماعی برای اندازه گیری میزان درگیری کاربران با محتوای ساخته شده می باشد. از آنجایی که اینستاگرام بر محوریت تولید محتواست ، این موضوع می تواند از اهمیت بیشتری هم برخوردار شود. معمولا نوشتن کامنت نمی تواند زمان زیادی از کاربران بگیرد اما حتی با این وجود بسیاری از کاربران اسکرول کردن و ادامه دادن تماشای محتواها را به گذاشتن نظر ترجیح می دهند ولی اگر محتوای شما به اندازه کافی بتواند نظر کاربران را جلب کند احتمالا با نوشتن کامنت از شما حمایت خواهند کرد.

بنابراین با خرید فالوور از بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام می توانید فالوورهای واقعی دریافت کنید که به مزایای مختلف بهره مندی از فالوورهای واقعی پرداختیم.

فالوورهای فیک !

یکی از خدماتی که انواع وب سایت های فروش فالوور ارائه می دهند ، افزایش تعداد فالوورهای پیج های اینستاگرامی با فالوورهای فیک می باشد. در واقع این روش هم یکی از انواع معمول افزایش تعداد فالوور اینستاگرام محسوب می شود که تا چند سال بعد از راه اندازی اولیه اینستاگرام از محبوبیت بالایی برخوردار بود اما با آپدیت ها و بروزرسانی های مختلفی که اینستاگرام برای الگوریتم های خود ارائه کرد ، روش خرید فالوور فیک به یکی از بدترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام تبدیل شد !

در واقع الگوریتم اینستاگرام با در نظر گرفتن تعداد فالوور در ابتدای راه اندازی ، این فرصت را به پیج ها داده بود تا با فالوورهای فیک بتوانند از رقیبان خود پیش بگیرند اما همانطور که اشاره کردیم با گذشت زمان تعداد فالوور به دومین عامل برای رتبه بندی پیج های اینستاگرام تبدیل شد و اولین عامل همانطور که می توانید حدس بزنید ، نرخ تعامل و یا درگیری کاربران با پست ها انتخاب شد.

افزایش فالوور اینستاگرام به صورت ارگانیک

روش افزایش فالوور به صورت ارگانیک و طبیعی معمولا توسط پیج های اینستاگرامی دنبال می شود اما روند پیشرفت با این روش نمی تواند صاحبان کسب و کارهای مختلف را راضی کند ، به طوری که برای رسیدن به هزار فالوور اولیه متناسب با زمانی که برای پیج اینستاگرامی در نظر می گیرید و همچنین حوزه کاری ، می تواند از سه ماه تا چند سال متغیر باشد. البته پیج هایی هم هستند که می توانند سریع تر به اهداف خود برسند اما طبیعتا سرمایه گذاری بیشتری در تولید محتوا انجام داده اند.

جایزه دادن به کاربران

یکی از روش های افزایش مخاطب و فالوور ، ترغیب کاربران به افزایش نرخ تعامل با پیج شما و جایزه گرفتن آنهاست. به این ترتیب می توانید هر ماه در زمانی خاص کاربرانی که بیشترین تعامل را با پست های شما داشتند را انتخاب کنید و به آن ها جایزه دهید که می تواند سایر کاربران را هم به سمت پیج شما به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم جذب کند.

ترکیبی از بهترین ها !

چند روشی که در این مطلب به آن ها اشاره کردیم از مهمترین روش های افزایش فالوور بودند و طبیعتا روش های دیگری هم برای دست یابی به این اهداف وجود دارد. معمولا صاحبان کسب و کارهای اینستاگرامی به دلایل مختلفی ، از جمله کمبود وقت از بازاریابان شبکه های اجتماعی استفاده می کنند که با توجه به سابقه ایی که دارند می تواند گزینه مناسبی برای مدیریت پیج های اینستاگرامی باشد اما اگر خودتان تصمیم دارید که کسب و کار اینستاگرامی را مدیریت کنید می توانید با ترکیب روش تولید محتوای با کیفیت و خرید فالوور از بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام در مدت زمان کمتری به تعداد بیشتری از دنبال کنندگان و مخاطبان دست یابید.

 

Have your say!

0 1

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

فراموشی رمز عبور

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

رفتن به نوار ابزار